Deslila

ARANAN HER ŞEY

METAVERSE FACE coin güncel haber!

METAVERSE FACE Coin Fiyatı!

Metaverseface Coin Geleceği ve Metaverseface coin nedir detaylı bilgilendiriyoruz. Metaverseface coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

METAVERSE FACE Coin fiyatı 0,012415 TRY’dir. METAVERSE FACE coin piyasa değeri 0 TL’dir. METAVERSE FACE coin son 24 saatte 109.43% değişim gösterdi. METAVERSE FACE coin günlük işlem hacmi 21.340.577 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 3107. sıradadır.

1 MEFA Coin Kaç Dolar; $0,000876 USD’dir. Son 24 saatte 109.43% oranında değişti. 1 MEFA Coin Kaç TL; ₺0,012415 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 109.43% değişim gördü. Sanal dünyanın ötesine geçen ve sınırları zorlayan bir proje olan Metaverse, son dönemlerin en popüler konuları arasında yer alıyor. Özellikle Facebook’un adını meta olarak değiştirmesinin ardından çok daha fazla ilgi çeken Metaverse projesi, tüm dijital teknolojilerin özelliklerinin tek bir platformda kullanılmasını amaçlıyor. Metaverseface Coin ise bu projenin kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle Facebook tarafından isim değişikliği açıklamasından sonra değer kazanan ve gün geçtikçe değeri artan bu coin hakkında detaylı bir araştırma yaptık. Sizleri metaverseface coin geleceği ve yorum haberleri hakkında bilgilendirelim;

Metaverseface Coin Geleceği 2022 – MEFA Coin Yorum Metaverseface Coin Geleceği ve Metaverseface coin nedir detaylı bilgilendiriyoruz. Metaverseface coin yorum nasıl okunmalı işte detayları Metaverseface Coin Geleceği 2022 – MEFA Coin Yorum METAVERSE FACE Coin Fiyatı Metaverseface Coin Nedir? Metaverseface Geleceği Metaverseface Coin Yorum METAVERSE FACE Coin Fiyatı METAVERSE FACE Coin fiyatı 0,012415 TRY’dir. METAVERSE FACE coin piyasa değeri 0 TL’dir. METAVERSE FACE coin son 24 saatte 109.43% değişim gösterdi. METAVERSE FACE coin günlük işlem hacmi 21.340.577 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 3107. sıradadır. 1 MEFA Coin Kaç Dolar; $0,000876 USD’dir. Son 24 saatte 109.43% oranında değişti. 1 MEFA Coin Kaç TL; ₺0,012415 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 109.43% değişim gördü. Sanal dünyanın ötesine geçen ve sınırları zorlayan bir proje olan Metaverse, son dönemlerin en popüler konuları arasında yer alıyor. Özellikle Facebook’un adını meta olarak değiştirmesinin ardından çok daha fazla ilgi çeken Metaverse projesi, tüm dijital teknolojilerin özelliklerinin tek bir platformda kullanılmasını amaçlıyor.

Metaverseface Coin Geleceği

Sanal dünyanın yeni ve en çok ses getiren projelerinden olan Metaverse, kelime olarak öteki evren anlamına geliyor. Bu sanal evren günlük hayatta yapılan oyun oynama, konsere gitme gibi pek çok etkinliği sanal ortamda yapabilmenizi sağlıyor. Önemli şirketlerin bu sanal dünyaya katılmasıyla birlikte kripto para birimleri de oluşturuldu. Metaverse Coin sepetinde şu anda çok sayıda coin bulunuyor ve bu coin’lerin fiyatı gün geçtikçe değer kazanıyor.

Son dönemlerde Facebook tarafından yapılan açıklamadan sonra Metaverseface Coin nedir sorusu, bu para biriminin hızlı yükselişiyle gündem olmaya başladı. Metaverseface Coin facebook şirketinin Metaverse dünyasındaki sanal para birimidir. 2021 Aralık ayında işlem görmeye başlayan bu coin, son bir hafta içinde %1.164,92 değerinde artış göstermiştir. Bu artışın en büyük sebebinin Facebook tarafından yapılan isim değişikliği olduğu düşülüyor. Merkezi olmayan bir blok zinciri platformu olan Metaverseface projesinin hedefleri; Yeni bir sanal dünya yaratmak Sanal dünyada yer alan oyun karakterinde kullanılan ve neredeyse hiç farkı bulunmayan avatar görünümlerini değiştirmek Kullanıcıların oyunlar için yarattıkları avatarlarda istedikleri yüzleri oluşturmasını sağlamak Kullanıcıların avatarları için kendi yüzlerini kullanabilmesini sağlamaktır.